Strategia i doradztwo

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom

Strategia na najwyższym poziomie!

Współczesne organizacje stoją przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest komunikacja oferty firmy i wartości marki. Niestety wiele firm cały czas działa ad hock, przez co działania często nie są spójne, są drogie i nieefektywne. Tylko dobrze zaplanowana strategia to Twój klucz do sukcesu.

Dlaczego?

Strategia marketingowa to określony dokument, zawierający dane, analizy, wizualizacje i opisany koncept marki. Dla firmy powinien to być najważniejszy dokument, który jasno określa w jakim kierunku się rozwijać. Strategia marketingowa ma za zadanie zebrać dane odnośnie rynku, otoczenia, konkurencji i samej firmy. Następnie po gruntownej analizie opracowywana jest strategia wraz z rekomendacjami i planem działań. Jako marketer w wieloletnim doświadczeniem podczas pracy nad strategią bazuję na konkretnych danych, współpracuję z agencjami badawczymi i podpieram się solidną diagnozą rynku i konkurencji.

Żeby Twoja firma mogła postawić na budowanie silnej przewagi konkurencyjnej wszelkie działania muszą być przemyślane i jak najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. W ramach współpracy mogę opracować dla Ciebie i Twojej firmy pełną strategię marketingową, ale również jej poszczególne elementy jak analiza SWOT, Customer Journey Map czy insighty konsumenckie.  

Konsultacje marketingowe

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy by budować silną strategię firmy, chcesz jedynie skonsultować mniejsze obszary codziennej pracy, możesz zgłosić się do mnie na konsultacje.

Podczas konsultacji (skype/telefon/osobiście) podpowiem Ci jak stawić czoła wyzwaniom, które stoją przed Twoją firmą i omówimy wybrane przez Ciebie zagadnienia. 

Postaram się wskazać najlepszą ścieżkę i podpowiedzieć na co postawić.

Konsultacje marketingowe to również dobra okazja, by zasięgnąć porady zewnętrznego eksperta, który niezależnym okiem spojrzy na całą sytuację.

Dlaczego warto zdecydować się na konsultacje?

Jako niezależny konsultant mam świeże spojrzenie na całą sytuację i potrafię ją chłodno ocenić

Mam wiedzę i doświadczenie z różnych obszarów

Jestem osobą niezależną, więc łatwiej mi wejść w skórę potencjalnego klienta i ocenić jego potrzeby

Konsultacja marketingowa
– jednorazowa

Czas trwania: 60 minut
Po przesłaniu wcześniej materiałów rozmowa
przez telefon lub skype.
Przesłanie podsumowania mailem.
250 zł netto / 1 h

Konsultacja marketingowa
– pakiet

Czas trwania: 7 x 60 minut + 1h GRATIS
Po przesłaniu wcześniej materiałów rozmowa
przez telefon lub skype.
Przesłanie podsumowanie mailem.
1750 zł netto / pakiet 8 h